І кіт, і пес

Ви з улюбленцем уже за крок від спілкування з ветеринарами. І свої запитання зможете задати зручним способом: написати повідомлення або зателефонувати.

Цілодобово на зв'язку у чатах — лікарі ветеринарної медицини, вони будуть оцінювати стан тварини та, залежно від випадку, даватимуть пораду по домашньому догляду або запропонують клініки, щоб записати вас на огляд.

Якщо ж діяти треба негайно, телефонуйте за коротким номером — 9100*. Ми самостійно знайдемо для вас клініку та спеціаліста, який зможе допомогти в той час.

Натискайте кнопку, щоб перейти до чату:
* — До 1 серпня 2021 послуга платна. Вартість послуги для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ "VODAFONE") 0,53 грн/хв., з'єднання – 0,35грн , ТОВ «лайфселл» (lifecell) - 1,06 грн/хв., з'єднання – 0,00 грн. , ПрАТ «Київстар» 1,06 грн/хв., з'єднання – 0,29грн. Тариф вказаний у гривнях з урахуванням усіх податків. Сервіс тільки для повнолітніх абонентів усіх національних GSM операторів України. Технічна підтримка: 0800503603 з пн.-пт. з 9-00 до 18-00. Дзвінки з мобільних безкоштовні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Ми не зловживаємо частим постингом, ділимось лише корисними матеріалами та готуємо публікації окремо для власників собак.
Песотурбота

Оцінка здорового стану
свого вихованця

Також даруємо вам чек-лист «Оцінка здорового стану свого вихованця», який допоможе стати ще більш відповідальним та уважним господарем:
Завантажити pdf